Štítky
nesvobodni
2019-05-03
Horská (KDU-ČSL): Pléduji za svobodný odpočinek. Každý ať pak pracuje taky svobodně a rád
Horská (KDU-ČSL): Pléduji za
svobodný
odpočinek. Každý ať pak ... Každý ať pak pracuje taky
svobodně
a rád, ale měli bychom tomu jít asi naproti.
více
zde
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Ad
Žádné komentáře:
Okomentovat