Štítky

2019-07-08

Deník Miloše Čermáka: Proč můžeme mít kecy na umělce, černochy i vysoké lidi. Zesměšňovat je ...

... jiný dělal legraci. A to ani „ošklivou” nebo dokonce „zlou”. Zesměšňovat ostatní je něco jako základní lidské právo. Další díl Deníku Miloše Čermáka.

více zde

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ad