Deník Miloše Čermáka: Proč můžeme mít kecy na umělce, černochy i vysoké lidi. Zesměšňovat je ...
... jiný dělal legraci. A to ani „ošklivou” nebo dokonce „zlou”. Zesměšňovat ostatní je něco jako základní lidské právo. Další díl Deníku Miloše Čermáka.
Žádné komentáře:
Okomentovat